W Nienadówce znaleziono zwłoki mężczyzny. Rodzina potwierdziła, że należą do 21-latka z Krakowa

Finał trwających poszukiwań zaginionego Błażeja L. okazał się tragiczny. W miejscowości Nienadówka w powiecie rzeszowskim w sobotę koło południa znaleziono zwłoki mężczyzny. 

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Są obawy, że ciało może należeć do 21-letniego Błażeja L., zaginionego studenta z Krakowa. Chłopak zaginął w Krakowie 4 lipca 2019 r. i od tamtej pory nie dał znaku życia. Sprawą zajmowała się małopolska policja, która po upływie kilku dni nawiązała współpracę z rzeszowską policją. 

Poszukiwany mężczyzna był widziany w Rzeszowie. Zarejestrowała go jedna z kamer podczas kupowania biletu na dworcu PKS do Głogowa Małopolskiego. 

Ciało mężczyzny znaleziono w południe i znajdowało się w okolicach lasów. Istnieje prawdopodobieństwo, że mężczyzna popełnił samobójstwo. 

kurierrzeszowski.pl

Aktualizacja

Odnalezione w Nienadówce zwłoki należą do krakowskiego studenta, 21-letniego Błażeja L.

Rodzina potwierdziła, że znalezione zwłoki należą do 21-latka z Krakowa. Znajdowało się ono w Nienadówce w okolicach lasów na słupie wysokiego napięcia. Mężczyzna miał na sobie sprzęt wspinaczkowy, 21-latek popełnił samobójstwo.

Dodaj komentarz