Ogłoszenia parafialne 4 Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019r.

1. Dziś po południu o godz. 15:30 Gorzkie Żale z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym, a potem Msza św. na gorzkich żalach składka na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu.

2. Na stoliku za ławkami, jest zeszyt w którym można się jeszcze wpisać i modlić w ramach Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3. W przyszłą niedzielę 07.04. Szkolne koło Caritas będzie sprzedawać stroiki wielkanocne. Również będzie rozprowadzana gazetka „Głos Strażowa” w cenie 2 zł. W gazetce będzie podany plan spowiedzi i Triduum Paschalnego.

4. Caritas Parafialny chce włączyć się w wielkanocną zbiórkę żywności dla chorych i potrzebujących pomocy. Od przyszłej niedzieli do niedzieli palmowej za ławkami będą stały kosze, do których można przynosić produkty spożywcze i środki czystości.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00 – 18:00. Pierwsza sobota Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i adoracja grupy intronizacyjnej, za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne, składka na Radio Maryja i TV Trwam i zmiana tajemnic różańcowych.

6. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pierzchały Małgorzaty.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Barbara Sadowska, 2)Barbara Magierowska, 3)Marzena Kłoda, 4)Jolanta Pasierb, 5)Ulitowie, 6)Sławomir Wedman, 7)Justyna Żyła, 8)Renata Krupa, 9)Jadwiga Pomykała, 10)Zofia Kamińska, 11)Renata Kamińska.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek, w środę, w czwartek o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz