Zderzenie 4 samochodów w Krasnem – zablokowana droga utrudnienia w ruchu

Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło rano w Krasnem. W wyniku zderzenia 4 samochodów osobowych dwie osoby zostały ranne. Zablokowane są również dwa pasy ruchu w kierunku Rzeszowa. Samochody jadące do Rzeszowa policjanci przepuszczają pasem ruchu po przeciwnej stronie.

Do zdarzenia doszło około godziny 7 w Krasnem. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący samochodem renault, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Rzeszowa, nie dostosował prędkości do do warunków na drodze i najechał na tył seata cordoby. W wyniku tego seat uderzył w jadącego przed nim peugeota i wpadł do przydrożnego rowu. Peugeot siłą uderzenia został przemieszczony na lewy pas ruchu, gdzie uderzył w kierującą nissanem. W wyniku zderzenia samochodów obrażenia odnieśli kierujący seatem oraz peugeotem i zostali przewiezieni do szpitala.

W miejscu wypadku zablokowane są obydwa pasy ruchu w kierunku Rzeszowa. Policjanci zorganizowali objazd miejsca zdarzenia po przeciwnym pasie ruchu, którym samochody jadą już w obydwóch kierunkach. Na miejscu nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia oraz przywróceniem płynności ruchu pracują policjanci.

Dodaj komentarz