X Aukcja charytatywna na Rzecz Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci 22-10-2017

22 października w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbędzie się X Aukcja charytatywna na Rzecz Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Jest to wydarzenie z wieloletnią tradycją, w ramach którego artyści i kolekcjonerzy z ogromną wrażliwością i otwartym sercem, chcą się podzielić swoimi dziełami i w ten sposób wesprzeć działalność hospicjum.

Aukcja przyczynia się do poprawy jakości opieki nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w województwie podkarpackim. Artyści przekazali na nią ponad 200 prac: obrazy olejne, grafiki, ikony, rzeźby.

Od godz. 12.00 rozpocznie się sprzedaż obrazów poza licytacją w Foyer Teatru, natomiast rozpoczęcie licytacji głównej przewidziano od godziny 13.

Tegoroczny dochód z aukcji w całości zostanie przeznaczony na zakup koncentratorów tlenu dla podopiecznych z hospicjum domowego oraz na zakup materaców przeciwodleżynowych dla dzieci przebywających pod opieką hospicjum stacjonarnego.

Aukcję poprowadzą: Jacek Nowak – Prezes Podkarpackiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych oraz Adam Głaczyński – dziennikarz Polskiego Radia Rzeszów, reporter i komentator.

Dzięki otwartym sercom Naszych Darczyńców możemy skutecznie pomagać chorym dzieciom i ich rodzicom, oraz rodzinom, które przeżywają żałobę. Każda pomoc jest dla nas niezmiernie ważna…

Katalog przedstawia zdjęcia podglądowe obrazów. Prosimy nie sugerować się wielkością zdjęć, lecz zwrócić uwagę na wymiary znajdujące się pod każdym obrazem.

 


KATALOG…….….pdf

ZAPROSZENIE….pdf

PLAKAT…………..pdf

Dodaj komentarz