I Rodzinny Rajd Rowerowy „Wszyscy RAZEM się ruszamy i o swoje zdrowie dbamy” 26.09.2015

Rajd„Wszyscy RAZEM się ruszamy i o swoje zdrowie dbamy” – pod takim hasłem odbędzie się w dniu 26 września I Rodzinny Rajd Rowerowy dla mieszkańców naszej gminy. Już dziś zarezerwuj sobie czas i spędź z nami kilka godzin w ostatnią wrześniową sobotę. Atrakcje i pogoda zapewnione.

Tego jeszcze w naszej gminie nie było. Na pożegnanie lata zapraszamy państwa na rowery. Udział w I Rodzinnym Rajdzie Rowerowym może wziąć każdy, kto stawia na zdrowie i aktywny wypoczynek. Zapraszamy całe rodziny, a także uczniów i nauczycieli szkół z terenu naszej gminy. Startujemy 26 września o godzinie 10 z parkingu pod Urzędem Gminy w Krasnem oraz z parkingów Zespołów Szkół w Strażowie, Palikówce i Malawie. Po około 20 kilometrowej przejażdżce spotkamy się wszyscy na boisku sportowym Zespołu Szkół w Strażowie, gdzie zaplanowano zakończenie rajdu. Tam też odbędą się liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Poprzez ten rajd promujemy wśród mieszkańców gminy zdrowy i aktywny styl życia. „Chcemy pokazać, że tak niewiele trzeba, aby wspólnie razem dobrze się bawić i wypoczywać, a przy tym i integrować – mówi Witold Socha, przewodniczący Rady Sportu w Krasnem, a zarazem opiekun Szkolnego Klubu Turystyki Rowerowej „KOŁO” w Strażowie, podmiotów, które obok Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem są głównymi organizatorami rajdu.

„Życzę wszystkim dobrej pogody, miłego wypoczynku oraz udanej zabawy – również planuję wzięcie udziału w I Rodzinnym Rajdzie Rowerowym organizowanym na terenie naszej gminy”- dodaje wójt Gminy Krasne Wilhelm Woźniak

Wszyscy chętni do udziału w rajdzie zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem imprezy, dostępnym na stronie internetowej Gminy i GOKiB Krasne, oraz do złożenia do dnia 22 września karty uczestnictwa w rajdzie (do pobrania na stronie internetowej Gminy i GOKiB Krasne) w wyznaczonych miejscach czyli w biurze podawczym Urzędu Gminy lub w sekretariatach naszych szkół.

Szczegóły:
Regulamin Rajdu Rowerowego
Karta zgłoszeniowa