Zakończyły się utrudnienia związane z protestem rolników

Policjanci zakończyli działania związane z zabezpieczeniem protestu rolników. Od godz. 9 we wtorek protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno. Nieprzejezdna była również Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Na czas trwania protestu policjanci wyznaczyli objazdy. Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegł spokojnie.

Dzisiaj o godz. 9 zakończył się protest rolników. Przez 24 godziny protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno oraz łączącą je Aleję Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Jeszcze przed rozpoczęciem protestu, policjanci wyznaczyli trasy objazdów, które umożliwiały ominięcie zablokowanego rejonu. W wybranych miejscach, policjanci ręcznie kierowali ruchem.

Mimo występujących utrudnień, protest przebiegł spokojnie, bez poważniejszych incydentów. Jeden z uczestników protestu został ukarany mandatem. Powodem interwencji wobec kierującego ciągnikiem, który wcześniej opuścił miejsce protestu, było niezastosowanie się do zakazu wjazdu do miasta samochodem ciężarowym i ciągnikiem rolniczym.

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz