#MDKPomaga czyli Akcja “Szyjemy maseczki”

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju i na świecie, pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie postanowili nie być obojętni i ruszyć z akcją “Szyjemy maseczki”.

Dzięki inicjatywie pań krawcowych: Edyty, Doroty i Ewy, rozpoczęto zdobywanie środków na materiały i szycie maseczek bawełnianych. Do tej pory udało się uszyć prawie 600 maseczek, które zostały przekazane do najbardziej potrzebujących: do Domu Spokojnej Starości i Zakładu Opieki Paliatywnej “Leśniówka” w Turzy, dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie, dla Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej dla Osób Wentylowanych Mechanicznie w Rzeszowie oraz dla Przychodni Rodzinnej “ProFamilia” w Jasionce i Trzebownisku.

Panie krawcowe będą szyć maseczki na bieżąco i przekazywać również innym Ośrodkom. Wszystkim dziękują za dotychczasowe wsparcie!

Jeśli ktoś chce je wspomóc, to proszą o dobrowolne wpłaty, za które zakupią materiały (nr konta:20102043910000610201447366, tytuł wpłaty: Darowizna na materiały i usługi). Przyjmą także materiały do szycia.

Dodaj komentarz