Większy dostęp dla czytelników do mobilnej wypożyczalni książek Legimi

Legimi – największa elektroniczna wypożyczalnia e-booków i audiobooków w chmurze – rozszerzony dostęp dla czytelników

W związku z rosnącym zainteresowaniem użytkowników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie wypożyczaniem książek elektronicznych, od lutego 2020 roku rozszerzony zostaje dostęp dla czytelników, do mobilnej wypożyczalni książek Legimi.

W regionie został utworzone Konsorcjum Podkarpackie, zapewniające dostęp do bogatej biblioteki książek elektronicznych, zawierającej ok. 60.000 e-booków i audiobooków. Dzięki temu, czytelnicy bibliotek publicznych w Rzeszowie, mają bezpłatny dostęp do nowości i bestsellerów wydawniczych, poszukiwanych przez czytelników powieści sensacyjnych, obyczajowych, kryminalnych, a także fantastyki, biografii, reportaży, bajek i lektur oraz popularnych poradników.

Rozszerzony dostęp do serwisu Legimi dla czytelników, to przede wszystkim ogromna biblioteka e-booków i audiobooków w pakiecie „bez limitu” – bez ograniczeń co do liczby wypożyczanych tytułów książek oraz liczby stron do wirtualnego czytania.

Do korzystania z serwisu Legimi niezbędne są kody dostępu wydawane w bibliotekach. Liczba kodów jest ograniczona, a o odebraniu kodu decyduje kolejność zgłoszeń czytelników
w placówkach WiMBP w Rzeszowie.

Od lutego 2020 r. placówki WiMBP w Rzeszowie oferują większą, niż do tej pory, liczbę kodów dostępu do serwisu Legimi.

Największą ilością kodów dysponują: Wypożyczalnia Główna przy ul. Dąbrowskiego 33 a oraz Filia nr 4 przy ul. Ofiar Katynia 15 i Filia nr 6 przy ul. Podwisłocze 6. Pełna lista bibliotek, w których czytelnicy mogą odebrać bezpłatny kod aktywacyjny na stronie internetowej www.wimbp.rzeszow.pl.

Dodatkową ofertą dla użytkowników rzeszowskiej Biblioteki jest możliwość wypożyczenia czytników e-booków.

Zapraszamy do korzystania z mobilnej biblioteki!

Dodaj komentarz