Peregrynacja Relikwii Świętego Jana Pawła II do parafii Strażów

W środę przyjmujemy w naszej parafii i będziemy gościć Relikwie św. Jana Pawła II w ramach inicjatywy peregrynacji w oddziałach Akcji Katolickiej w parafiach Diecezji Rzeszowskiej.
Zapraszamy na godz. 17:00, w programie powitanie Relikwii i Msza św. Różaniec i Apel Jasnogórski z ucałowaniem relikwii, modlitwa indywidualna przed relikwiami.
W czwartek od godz. 16:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Relikwiach św. Jana Pawła II Msza św. o godz. 17:00, Różaniec, Apel Jasnogórski z ucałowałem relikwii modlitwa indywidualna przed relikwiami.
W piątek o godz. 16:00 modlitwa Różańcowa i o godz. 16:30 pożegnanie z Relikwiami św. Jana Pawła II z perygrynacji i przekazanie do parafii Palikówka.

„Ojciec Święty w programowym przemówieniu dał świadectwo wiary w to, że jest następcą Świetego Piotra, i że Jezus zwraca się do niego, tak jak do Piotra, z pytaniami o miłość. Jan Paweł II wyznał miłość tak jak Szymon Piotr. W miłości nie ma lęku. Doskonała miłość usuwa lęk. Programem Jana Pawła II były słowa: Nie lękajcie się!”

Dodaj komentarz