Ogłoszenia parafialne 13 Niedziela zwykła – 30.06.2019r.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00. W pierwszą sobotę lipca od godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne, zmiana tajemnic różańcowych, składka na Radio Maryja i TV Trwam, Nabożeństwo Fatimskie z procesją. Na procesję przynosimy świece. Zapraszam.

2. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Rzeszowie.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rydzik Anny.

4. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie cmentarza, lub można wpłacać ofiary na konto parafialne.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Hess Jolanta, 2)Szajnar Lucyna, 3)Teodora Wajda, 4)Lucyna Cisek, 5)Krupa Małgorzata, 6)Pietkiewicz Zbigniew, 7)Błoński Grzegorz, 8)Sierpińska Wanda, 9)Pudło Grażyna, 10)Kopiec Elżbieta.

6. Do sakramentu małżeństw przygotowują się następujące osoby:
1)Krzysztof Jan Waltoś, st. wolny, syn Wojciecha i Renaty Kopeć, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, parafia Malawa z Gabrielą Anną Gargaś, st. wolny, córka Roberta i Jadwigi Pustelnik, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Parafia Strażów. Zap. III.
2)Tomasz Józefczyk, st. wolny, syn Witolda i Bożeny Żuczek, ur. w Rzeszowie, pochodzący ze Strażowa, zam. czasowo w Anglii z Iloną Faustyną Czobot, st. wolny, córka Tadeusza i Aliny Helwin, ur. w Rzeszowie, pochodząca z Palikówki, zam. Czasowo w Anglii. Zap. III.
3)Marcin Kurcek, st. wolny, syn Saada Al Kharasaniego i Marzanny Kurcek, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Alicją Katarzyną Kurcek, st. wolny, córka Sławomira Zahradniček i Moniki Nagaj, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. III.

7. 6 lipca w sobotę około godz. 11:00 będzie przechodzić przez naszą parafię XXXIX piesza przemyska pielgrzymka do Częstochowy, grupa św. Urszuli z Łańcuta. Jak co roku przyjmijmy ich godnie, będzie około 150 osób. Zapraszam do przygotowania poczęstunku, postoju przy kościele parafian z Caritasu Parafialnego, Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego Strażowianie, Apostolat Margaretka, Grupę Intronizacyjną i wszystkich chętnych do pomocy.

8. Msze święte w poniedziałek, w piątek, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00, w okresie wakacji we wtorek i w czwartek tylko o godz. 7:00, w środę o godz. 18:00. W przyszłą niedzielę na sumie chrzest dziecka.

Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna w dni powszednie we wtorek i w czwartek po porannej Mszy św. o godz. 7:30, w pozostałe dni po wieczornej Mszy o godz. 18:30.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz