Ogłoszenia parafialne 12 Niedziela zwykła – 23.06.2019r.

1. W poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. Codziennie w Oktawie Bożego Ciała procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła po mszy św. o godz. 18:00, a w czwartek zakończenie z błogosławieństwem dzieci, wianków, kwiatów i ziół.

3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. W sobotę uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Msze św. godz. 9:00 i 18:00. Składka na „Świętopietrze”.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zdzisławy Brzykowskiej.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę na godz. 10:00 proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Maria Pikor, 2)Urszula Skrobacz, 3)Ludmiła Pietraszek, 4)Katarzyna Gancarz, 5)Sławomir Józefczyk, 6)Bożena Józefczyk, 7)Jadwiga Wilk, 8)Anna Wilk, 9)Anna Rydzik, 10)Małgorzata Hospod, 11)Małgorzata Cyrul.

7. Do sakramentu małżeństw przygotowują się następujące osoby:
1)Krzysztof Jan Waltoś, st. wolny, syn Wojciecha i Renaty Kopeć, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, parafia Malawa z Gabrielą Anną Gargaś, st. wolny, córka Roberta i Jadwigi Pustelnik, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Parafia Strażów. Zap. II.
2)Tomasz Józefczyk, st. wolny, syn Witolda i Bożeny Żuczek, ur. w Rzeszowie, pochodzący ze Strażowa, zam. czasowo w Anglii z Iloną Faustyną Czobot, st. wolny, córka Tadeusza i Aliny Helwin, ur. w Rzeszowie, pochodząca z Palikówki, zam. Czasowo w Anglii. Zap. II.
3)Marcin Kurcek, st. wolny, syn Saada Al Kharasaniego i Marzanny Kurcek, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Alicją Katarzyną Kurcek, st. wolny, córka Sławomira Zahradniček i Moniki Nagaj, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. II.

8. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu o godz. 18:00 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:45 i Msza św., w poniedziałek i w środę Msze św. o godz. 7:00 i 18:00, sobotę o godz. 9:00 i 18:00. W przyszłą niedzielę na sumie Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz