Rzeszów: Poland Business Run

Poland Business Run to największy charytatywny sztafetowy bieg biznesowy. Podczas wydarzenia pięcioosobowe drużyny biegną, by pomóc osobom niepełnosprawnym. Sztafeta co roku gromadzi na starcie liczną grupę pracowników polskich firm i korporacji, mniejszych przedsiębiorstw, a także znanych aktorów, sportowców i ludzi kultury.

Zeszłoroczna edycja była rekordowa pod wieloma względami – po raz pierwszy w aż 8 miastach Polski pobiegła ogromna liczba 20 135 osób. Udało się zebrać ponad 1,6 mln złotych na pomoc w zakupie protez i sfinansowaniu rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

Organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

We wrześniowym biegu mogą wziąć udział wszystkie osoby, które zgłoszą swoją 5-osobową drużynę. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisach będzie decydować kolejność zgłoszeń. W niektórych miastach miejsca kończą się naprawdę szybko, dlatego prosimy nie zwlekać z rejestracją – komentuje Marta Hernik, Global Project Manager Poland Business Run.

W stolicy Podkarpacia będzie mogło podczas sztafety wystąpić 100 pięcioosobowych zespołów. Każdy zawodnik będzie miał do pokonania dystans 3,5 km.

Biznesowa sztafeta w Rzeszowie swój początek i koniec będzie miała na rzeszowskim Rynku. Trasa biegu będzie obejmować: ul. Słowackiego, Dymnickiego, 3 Maja i al. Lubomirskich, ul. Szopena, przez Olszynki, a później bulwary wzdłuż Wisłoka.

Następnie będzie trzeba przebiec dookoła Cmentarza Starego. Potem al. Piłsudskiego, ul. Targową i Naruszewicza, ul. Kreczmera, Targową i Mickiewicza, aż na Rynek.

Rejestracja jest możliwa na stronie: https://polandbusinessrun.pl/member/pl/login

Dodaj komentarz