W Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie odbędzie się Piknik Patriotyczny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

W Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie odbędzie się Piknik Patriotyczny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości. W niedziele organizatorzy przewidzieli uroczystą defiladę. Z obiektów muzeum przy ul. Młocińskiej w kierunku Rynku wyruszy kolumna defiladowa. Przemarsz kolumny odbywać się będzie ulicami miasta, co może powodować niewielki utrudnienia w ruch.

W dniach 20 – 22 lipca 2018r. w  Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie odbędzie się Piknik Patriotyczny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Elementem pikniku będzie uroczysta defilada, która przejdzie z muzeum na rzeszowski Rynek.

Defilada rozpocznie się w niedzielę (22.07) o godz. 11. Kolumna składająca się z pojazdów mechanicznych, piechurów i kawalerzystów przejdzie ulicami Młocińską, Obrońców Poczty Gdańskiej, Wyzwolenia, Okulickiego, Krakowską, Cieplińskiego, Sokoła, Placem Farnym, Matejki do Rynku. Około godz. 17 kolumna wyruszy w drogę powrotną tą samą trasą do ul. Młocińskiej.

Uczestnicy defilady poruszać się będą zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przejście koumny zabezpieczą policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy. Policjanci nie przewidują zamykania ulic, jednak na trasie może być chwilowo wstrzymywany ruch.

Apelujemy do kierowców, którzy w tym czasie będą przejeżdżali wymienionymi ulicami, o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

Dodaj komentarz