Dziś początek “Rzeszowskich Juwenaliów 2018”. Będą utrudnienia w ruchu.

Już dziś rozpoczynają się “Rzeszowskie Juwenalia 2018”. Po symbolicznym przekazaniu kluczy do miasta na rzeszowskim rynku, korowód studentów przejdzie ulicami Rzeszowa do miasteczka akademickiego. Podczas przejścia korowodu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Uczestnicy „Rzeszowskich Juwenaliów 2018” o godz. 15, zbiorą się na Rynku. Stamtąd, po odebraniu z rąk Prezydenta symbolicznych kluczy do miasta, około godz. 17, w barwnym korowodzie wyruszą w kierunku ulicy Poznańskiej i Akademickiej.

Uczestnicy korowodu będą przemieszczać się ulicami Matejki i Grunwaldzką, które zostaną całkowicie zamknięte. Następnie przejdą ulicami Piłsudskiego, (ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do Ronda Dmowskiego oraz samo rondo będą w czasie przemarszu całkowicie zamknięte dla ruchu), Cieplińskiego, Lisa Kuli, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego do ulicy Poznańskiej i Akademickiej, gdzie około godz. 18:30, przemarsz powinien się zakończyć. Ulice te będą częściowo wyłączone z ruchu, gdyż uczestnicy będą poruszać się prawym pasem ruchu (buspas).

Na trasie studenckiego pochodu, policjanci blokować będą skrzyżowania bezpośrednio przed korowodem, a po jego przejściu sukcesywnie przywracać ruch.

 

 

 

Dodaj komentarz