Spędź wiosenny weekend na Podkarpaciu za pół ceny 9-11 marca.

Można już rezerwować oferty w ramach wiosennej edycji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, która odbędzie się między 9 a 11 marca 2018 roku. Obniżone ceny przygotowało 661 partnerów. Wśród ofert znajdują się między innymi obiekty hotelowe i portale rezerwacyjne, przewoźnik PLL LOT, wiele muzeów i innych atrakcji turystycznych.

W dniach 9-11 marca 2018 r. odbywa się kolejna edycja akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Na czym polega? Turyści mogą w tych dniach skorzystać z usług partnerów akcji z ogromnymi zniżkami nawet do 50 procent.

Celem akcji jest prezentacja bogatej, ogólnopolskiej oferty turystycznej oraz zachęcanie Polaków do podróżowania po kraju i korzystania z atrakcji turystycznych również poza tradycyjnym sezonem letnim czy zimowym.

Najwięcej ofert w obniżonych cenach dotyczy usług noclegowych (36%), zwiedzania (18%) oraz gastronomii (16%). Turyści mogą wybierać również spośród atrakcji z zakresu kultury i sztuki, sportu i rekreacji, agroturystyki oraz uzdrowisk, spa i wielu innych.

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Także na Podkarpaciu nie zabraknie atrakcji, z których będzie można skorzystać płacąc jedynie połowę ceny. Sprawdzicie je wchodząc na specjalną stronę z mapą i wyszukiwarką – ZOBACZ TUTAJ.

Propozycji jest niemało. Zapraszają do siebie m.in. Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza, Muzeum-Zamek w Łańcucie, Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej.

Lista proponowanych usług w ramach edycji – wiosna 2018 znajduje się na stronie internetowej http://www.polskazobaczwiecej.pl.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju.*

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową  czy  gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców.

 

Dodaj komentarz