Bilety autobusowe MPK za 1 zł z Masterpass od mPay.

Bilety elektroniczne w Rzeszowie, ruszyła kolejna edycja promocji, dzięki której pasażerowie MPK w Rzeszowie mogą podróżować za 1 zł  komunikacją miejską w czasie trwania akcji promocyjnej. Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów przez  telefon komórkowy przy użyciu aplikacji mPay

  i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Jak kupować bilety za złotówkę?

Akcja promocyjna obejmuje swoim zasięgiem Mieszkańców i osoby odwiedzające Rzeszów. Z tańszych przejazdów pasażerowie mogą korzystać wielokrotnie. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł.

Akcja będzie trwała do wyczerpania przeznaczonych na nią środków w ilości 100 tys. zł voucherów, nie dłużej jednak niż do końca roku.  Szczegółowe informacje dotyczące promocji, w tym instrukcja dodawania kart płatniczych oraz zakupu biletów są dostępne na stronie www.mpaybilety.pl.

Jak kupować bilety za złotówkę?

Zobacz jak szybko można kupić, bilety komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie poprzez aplikację na telefon “mPay Płatności Mobilne”:

Zobacz jak szybko można kupić, bilety komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie poprzez aplikację na telefon “mPay Płatności Mobilne”:

 

przetestuj


Przykładowa transakcja kupna biletu

Aby zakupić bilet wybierz ikonę:

Bilety (1) Twoje Miasto (2) Ulga (3)

Rodzaj biletu (4) Rodzaj płatności (5) OK (6)

(przed zakupem biletu należny zasilić portmonetkę lub podpiąć kartę płatniczą)Zakup biletu A

Zakup biletu B

Kontrola biletu

Aby pokazać zakupiony bilet kontrolerowi, wejdź w:

Kontrola biletów (1) Ostatnio zakupione bilety (2)

i wybierz z listy kontrolowany bilet (3)

kontrola biletu

Dodaj komentarz