Od niedzieli zmiana w rozkładzie jazdy pociągów PKP – 3 IX – 14 X 2017 r.

Od 3 września 2017 r., zmieni się kolejny raz rozkład jazdy pociągów POLREGIO uruchamianych przez Przewozy Regionalne na Podkarpaciu. Zmiana podyktowana jest potrzebą dostosowania się do harmonogramu prac remontowo – inwestycyjnych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej – Polskie Linie Kolejowe S.A.

Na liniach nastąpią niewielkie zmiany rozkładu jazdy z wyjątkiem linii 68 Przeworsk – Stalowa Wola Rozwadów gdzie od 2 października nastąpi znaczniejsza zmiana rozkładu kilku pociągów. Podróżnych prosimy o zapoznanie się ze zmienionym rozkładem jazdy. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę).

Istotne informacje o zmianach, jakie zaszły na poszczególnych liniach komunikacyjnych są udostępnione przez zarządcę infrastruktury kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w Portalu Pasażera PKP PLK S.A. rozklad.plk-sa.pl, oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń m.in. rozklad-pkp.pl.

Poniżej, do pobrania, rozkład jazdy pociągów POLREGIO uruchamianych na terenie Podkarpacia.

Do pobrania

Rzeszów – Przemyśl – Rzeszów ważny w terminie 3 września – 14 października 2017

Data dodania pliku: 29.08.2017

Rzeszów – Tarnów – Rzeszów ważny w terminie 3 września – 14 października 2017

Data dodania pliku: 29.08.2017

Dodaj komentarz