Warsztaty dla rodziców z gminy Krasne „Wakacje z głową”

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla rodziców z gminy Krasne organizowane przez GOPS w Krasnem. 10 czerwca 2017 r. /sobota/ godz. 9:00 – 14:00

Wakacje dla młodych ludzi to czas beztroski, szampańskiej zabawy i poczucia wolności, czy dla nas rodziców również?

Jeśli Twoje dziecko pierwszy raz wyrusza sam na kolonię albo jako nastolatek planuje „wypad” ze swoimi znajomymi budzi się nasz rodzicielski lęk, przecież tyle zagrożeń płynie z zewnętrznego świata: alkohol, dopalacze, narkotyki, możliwość uprawiania seksu z przygodną osobą. Chcesz aby Twoje dziecko świetnie się bawiło podczas wakacji, a przy okazji było bezpieczne? Po powrocie widzisz negatywną zmianę u dziecka i chcesz się dowiedzieć co się stało? To warsztaty dla Ciebie.

Korzyści z udziału w warsztatach: doskonalenie umiejętności skutecznej rozmowy o płynących zagrożeniach z używek (papierosy, alkohol, dopalacze, narkotyki), budowanie zaufania w relacjach z dziećmi umożliwiającego szczere rozmowy, poprawa umiejętności słuchania dzieci w celu lepszego zrozumienia siebie nawzajem, propozycja alternatywnego spędzania wolnego czasu jako antidotum na używki, wzrost wiary i pewności siebie jako rodzica, rozwijanie potencjału własnych dzieci.

Udział rodziców z gminy Krasne jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!!!

Zgłoszenia: wypełnienie załączonego formularza i złożenie go w GOPS w Krasnem lub u wychowawców w poszczególnych Świetlicach Profilaktyczno-Wychowawczych.

Informacje: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnem – Krasne 121 /pok.10/ tel. 17 85 55 932

Dodaj komentarz