Ogłoszenia parafialne 2 Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23.04.2017r.

 1. Dziś składamy do kosza przed ołtarzem skarbonki „Jałmużna Wielkopostna” jako dar dla dzieci biednych i potrzebujących z Caritasu.
 2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
 1. Jutro przeniesiona uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika.
 1. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata. Zapraszam.
 1. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rydzik Anny.
 1. Trzecia Niedziela Wielkanocna jest Ogólnopolską Niedzielą Biblijną, rozpoczynającą Tydzień Biblijny.
 1. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii. W najbliższym czasie trzeba poprawić dzwonnicę i naprawić urządzenia uruchamiające dzwony, bo są przestarzałe i jeden dzwon już nie działa. Bądźmy ofiarni.
 1. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na dokończenie ogrodzenia.
 1. W przyszłą niedzielę na sumie poświęcenie książeczek do pierwszej komunii świętej dla dzieci z klasy III i po sumie spotkanie z rodzicami i próba z dziećmi.
 1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Na poniedziałek i sobotę o godz. 8:00 proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Zielińska Martyna, 2)Białowąs Grażyna, 3)Rożański Piotr, 4)Skowronek Janusz, 5)Cyrek Maria, 6)Marcel Justyna, 7)Karpińska Magdalena, 8)Gunia Anna, 9)Szlosek Monika, 10)Muroń Bogda, 11)Gaweł Tomasz, 12)Gaweł Katarzyna, 13)Paszek Ewa, 14)Sojka Magdalena, 15)Gaweł Renata.
 1. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, ale w poniedziałek, w środę, w piątek i w sobotę rano o godz. 7:00 i 18:00.
 1. Zapowiedzi przedślubne:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Krzysztof Tomasz Piróg, stan wolny, syn Kazimierza i Heleny Pancerz, ur. w Rzeszowie, zam. w Terliczce z Magdaleną Marią Nycz, stan wolny, córka Waldemara i Jolanty Szałęga, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. I

Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com

Dodaj komentarz