Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2017 r.

1. Dziś po południu o godz. 15:30 Gorzkie Żale z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu, z kazaniem pasyjnym i Msza św. Zapraszam. Dziś składka na ogrzewanie kościoła.

2. Jutro 20.03.br. Uroczystość Św. Józefa przeniesiona ze względu na dzisiejszą Niedzielę Wielkiego Postu. Zbiórka ministrantów i lektorów jutro po Mszy św. Przygotowanie ministrantów i lektorów do przeżycia Triduum Paschalnego.

3. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w naszej parafii.

4. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

5. W tym tygodniu w piątek 24 marca w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne, (plan rekolekcji) min. jest wywieszony w gablotach, na stolikach za ławkami który można zabrać do domu, na stronie internetowej parafii www.parafia.strazow.pl Zapraszam.

6. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie wokół kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składam Bóg zapłać.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Anna Ryba, 2)Roman Kruczek, 3)Małgorzata Ciasnocha, 4)Katarzyna Kloc, 5)Jolanta Rożek, 6)Wiesława Płonka, 7)Agnieszka Ryś, 8)Sławomir Ślemp, 9)Mariola Mokrzycka, 10)Renata Koszela.

8. Są do nabycia baranki z Caritasu na stół wielkanocny w cenie 4 zł.Ofiara z baranków będzie przekazana do Caritas Diecezjalnego dla biednych i potrzebujących.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek, w środę o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com

Dodaj komentarz