Ogłoszenia parafialne 33 Niedziela zwykła 13.11.2016 r.

1. Dziś 13 listopada zostanie zamknięty Jubileusz Miłosierdzia w kościołach stacjonarnych, a Rok Święty Miłosierdzia zakończy oficjalnie Ojciec Święty Franciszek 20 listopada, w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zamknięciem Drzwi w Bazylice św. Piotra w Watykanie.

2. W piątek, 18 listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki naszej diecezji. W piątek o godz. 17:00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
W piątek 18 listopada w Rzeszowie  kościele św. J.S. Pelczara Msza św. o godz. 18:00 i spotkanie młodych z naszego dekanatu. Zapraszam do wzięcia udziału w tym comiesięcznym spotkaniu.

3. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca, Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kamińskiej Zofii.

4. Trwa Nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla i Aktem przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. W piątek 18 listopada dzień pokuty i postu, 19 listopada Uroczystości w Łagiewnikach z Aktem Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. W niedzielę 20 listopada we wszystkich parafiach na wszystkich Mszach św. i w katedrze o godz. 12:00, z udziałem Akcji Katolickiej i KSM-u, Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.

5. W następną niedzielę składka na ogrzewanie kościoła, bo trzecia niedziela miesiąca.

6. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła. Bóg zapłać za dotychczasowe wpłaty.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Żołnierczyk Zofia, 2)Krzysztofa Zawadzka, 3)Anna Ruszel, 4)Agnieszka Bujniewicz, 5)Wilk Zofia, 6)Lis Jerzy, 7)Szubart Czesława, 8)Rałowska Jolanta, 9)Rałowski Maciej.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać pani Marii Frączek za zakup dwóch ornatów do liturgii i dziś na sumie odprawię Msze św. w intencji pani Marii i wszystkich ofiarodawców z naszej parafii. (Maria Frączek sfinansowała również bramę wejściową na cmentarz!).

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Rafał Dominik Folger stan wolny, syn Artura i Bożeny Przybyło, zam. w parafii Albigowa z Natalią Teresą Plęs, stan wolny, córka Ryszarda i Jadwigii Szubart pochodząca z parafii Strażów. Zap. 1

10. W tygodniu wypominki o godz. 17:00 i Msza święta. We wtorek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu Grupy dla Intronizacji NSPJ w Naszej Parafii.

11. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:30 (na sumie) zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Poświęcone opłatki Nasz Pan Organista zgodnie z tradycją rozpocznie roznoszenie opłatków na stół wigilijny do wszystkich domów naszej parafii. Mamy nadzieję, że podobnie jak i w latach ubiegłych we wszystkich domach zostanie przyjęty z życzliwością. Przy okazji otrzymania opłatków składamy ofiary. Ofiara ta to /wynagrodzenie całoroczne/ i okazanie wdzięczności panu organiście za pracę wśród nas.
Pan organista zacznie roznosić opłatki: w sobotę 19 listopada br. w godz. od 9:00 do ok. 19:00 od Kolonia-Krasne od nr domu 1063 /prawą stroną/ w stronę drogi E4 do nr 962 (p. Frączka) oraz z powrotem /lewą stroną/ od nr 373.
W niedzielę 20 listopada br.  w godz. od 12:00 do ok. 16:00 od Strażów-Kamieniec – od nr 307 koło Delikatesów Centrum – (p. Laskowska) i 310 prawą stroną do nr 327 (p. Barszczowscy) i z powrotem lewą stroną od nr 328 do 342 oraz prawą stroną w stronę drogi E4 do Kolonia-Krasne do domu nr 351c.


Trasa Pana Organisty na sobotę 19.11.2016 r. od godz. 09:00 do ok. 19:00

Trasa Pana Organisty na Niedzielę 20.11.2016 r. od godz. 12:00 do ok. 16:00


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com

Dodaj komentarz