Kolejna przegrana! Wójt Krasnego przegrał w sądzie w trybie referendalnym.

Wilhelm Woźniak,wójt Krasnego, w trybie referendalnym podał do Sądu Okręgowego w Rzeszowie redaktorów i redakcję gazety codziennej NOWINY za nieprzychylane artykuły w sprawie zbliżającego się referendum gminnego w Krasnem wyznaczonego na 23 października 2016 r. w sprawie dobrowolnego połączenia Gminy Krasne z Miastem Rzeszów.

Rozprawa odbyła się w piątek 07.10.br. w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie. Zdaniem wójta, redakcja gazety rozpowszechniała nieprawdziwe informacje na jego temat i działalność gminy dotyczącej referendum. W pozwie zażądał przeproszenia na łamach ww. gazety i po 5 tys. zł od redakcji i redaktorów gazety na cele charytatywne. Sąd w trybie referendalnym jednak nie uznał argumentów Woźniaka.

Satysfakcja jest bardzo duża, werdykt potwierdza, że gazeta codzienna NOWINY w swoich artykułach zawiera prawdziwe informacje. Pokazuje to, że działalność gminy Krasne i wójta Woźniaka skutkuje przekazywaniem mieszkańcom  zmanipulowanych  informacjami a tym samym wprowadzania mieszkańców w błąd.

źródło: referendumkrasne.pl


Redakcja portalu strazow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu.

3 thoughts on “Kolejna przegrana! Wójt Krasnego przegrał w sądzie w trybie referendalnym.

  1. Jeszcze Pan Ferenc powimien pozwac Pana Wojta za slowa okreslajace go mianem zlodzieja. Tak sie nie robi.Pan Ferenc jest starszy wiekiem a Pan Wozniak o wile mlodszym i mniej doswiadczonym przedstawicielem wladzy. Okreslenie i nazwanie kogos zlodziejem jest zagrywka ponizej pasa. Trzeba miec dowody przestepstwa ktore czynia z kogos zlodzieja. W oczach Wojta Wozniaka Pan Ferenc jest przestepca. Cos tu jest nie tak. Troche szaczucnku. A podkladanie ulotek do prasy gminnej o tym jak wielkim zlem jest Rzeszow to pokaz glupoty i strachu przed utrata wladzy. Najwyzszy czas to zmienic. Co do dziennikarzy pisza tak jak jest. Minal czas cenzury i zamykania ust. Niech sie mieszkancy wszystkich solectw dowiedza jaka jest prawda. Pan Czajkowski jest odwaznym facetem ze postawil sie Wojtowi i nie pozwolil na to czy tamto. Czas na zmiany GMINA KRASNE DO RZRSZOWA POPIERAM

Dodaj komentarz