II GMINNY RAJD ROWEROWY – zmiana terminu na 22.10.2016 r.

W związku prognozowaną na dzień 8 października 2016 r. deszczową pogodą, II Gminny Rajd Rowerowy zostaje przeniesiony na 22 października 2016 r.

„Wszyscy RAZEM się ruszamy i o swoje zdrowie dbamy” – pod takim hasłem odbędzie się w dniu 8 października br. II Gminny Rajd Rowerowy dla mieszkańców naszej gminy. Już dziś zarezerwuj sobie czas i spędź z nami kilka godzin.

Na pożegnanie lata zapraszamy państwa na rowery. Udział w II Gminnym Rajdzie Rowerowym może wziąć każdy, kto stawia na zdrowie i aktywny wypoczynek. Zapraszamy całe rodziny, a także uczniów i nauczycieli szkół z terenu naszej gminy. Startujemy 22 października br. o godzinie 10 z parkingów Zespołów Szkół: w Strażowie, Palikówce, Krasnem i Malawie. Po około 20 kilometrowej przejażdżce drogami asfaltowymi i polnymi sołectw Strażów, Krasne, Malawa,  Palikówka, spotkamy się wszyscy na boisku sportowym Zespołu Szkół w Palikówce, gdzie zaplanowano zakończenie rajdu. Tam też odbędą się liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Poprzez ten rajd promujemy wśród mieszkańców gminy zdrowy i aktywny styl życia. „Chcemy pokazać, że tak niewiele trzeba, aby wspólnie razem dobrze się bawić i wypoczywać, a przy tym i integrować” – mówi Witold Socha, przewodniczący Rady Sportu w Krasnem, a zarazem opiekun Szkolnego Klubu Turystyki Rowerowej „KOŁO” w Strażowie.

Wszyscy chętni do udziału w rajdzie zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem imprezy, oraz do złożenia do dnia 25 września br. karty uczestnictwa w rajdzie w wyznaczonych miejscach czyli w biurze podawczym Urzędu Gminy lub w sekretariatach naszych szkół.

Szczegóły:
Regulamin II Gminnego Rajdu Rowerowego


Karta zgłoszeniowa

Dodaj komentarz